Bomonti

BLOG

" Berjer seçiminde nelere dikkat etmeliyiz? "

Berjerler, koltuk takımının tamamlayıcı parçaları olarak kullanılan koltuk modelleridir. Kullanılan takım ile renk bakımından uyum yakalayacağından emin olmak gerekir.

 - 02.09.20

devamı

" Zarif / Gösterişli TV Üniteleri "

Zevkinize hitap edecek tasarımları olan zarif ve gösterişli tv ünitesi modelleri ile evinize şıklık katabileceğiniz gibi teknolojik aletlerini düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

 - 09.09.20

devamı

" Ev dekorasyonunun olmazsa olmazları "

Özenle dekore etmeyi planladığınız evinizin olmazsa olmazlarından biri koltuk takımıdır. Tüm anlarınıza eşlik edecek mobilyanızın koltuk rengine, kumaşına, fonksiyonelliğine, konfor ve tasarımına dikkat ederek, sizi iyi hissettirecek mobilya seçmek çok önemlidir.

 - 16.09.20

DEVAMI

" Dekorasyonunuza şıklık katacak puf detayları "

Kumaş ve minder detayları doğru eşleştirme ile odaya ihtiyaç duyduğu doku ve rengi kazandırır. Puf satın alırken mobilyalar ile uyum yakalamasına çok dikkat edilmelidir.

 - 23.09.20

devamı

" Harmony ceviz yemek takımımızın göz alıcı detaylarını inceleyelim "

Modern tasarım ve estetik duruşu ile Harmony Ceviz Yemek Odası Takımı, açılır konsol kapakları ile size kullanışlı alanlar sağlar.

 - 30.09.20

DEVAMI

" Koltuk takımı kumaş temizliği nasıl yapılır ? "

Nubuk, keten ve kadife kumaştan üretilebildiği için gözler hep onun üzerindedir. Özenle dekore ettiğiniz odanızda sıra koltuk temizliğine geldiğinde işler tam anlamıyla kabusa dönüşebilir, onun için koltuk temizliği nasıl yapılır bilmeniz gerekir.

 - 07.10.20

devamı

1  -2 - 3 -4 - 5 -6 -7 -8 -9 -10

Crown
TR EN