Bomonti

BOMONTİ KURUMSAL

Toplamda 10.000 m2 üretim alanı ile hizmetinizdeyiz.

Şimdi Düşünme ve Üretme  zamanı..

Mobilyanın başkenti İnegöl'de, tamamı CNC makineler ile sistemli olarak çalışan Metal, Ahşap ve Döşeme Tesislerimizde özgün tasarımlar, koltuklar, mobilyalar, sandalyeler, aksesuarlar üretiyoruz.  Tasarım ödülleri, güncel teknoloji ve yazılım yatırımları, tedarik üretim saha yatırımları ile  750 m2

üretim alanından, 10.000 m2 üretim alanına uzanan bu süreçte hem satış ağımızı hem de ürünlerimizi kullanan son tüketiciyi daha fazla memnun etmek için çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz.


Bizi Biz Yapan 

Değerlerimiz

VİZYONUMUZ 

 Metal, Ahşap ve Döşeme Tesislerimizde yaptığımız faaliyetler, tasarım ödülleri, güncel teknoloji ve yazılım yatırımları, tedarik üretim saha yatırımları ile satış ağımızı geliştirerek hem iş ortaklarımızı hem de ürünlerimizi kullanan son tüketiciyi daha fazla memnun ederek sektörün en önemli oyuncularından biri olmak.

MİSYONUMUZ

10 yıl önce bu yola çıkarken tek hayalimiz vardı; ÜRETTİĞİMİZ ÜRÜNLERİN İNSANLARIN YÜZÜNDE OLUŞTURACAĞI SICAK BİR TEBESSÜM.

Gelecek 10 yıllar boyunca da yaptığımız her faaliyette hakkını sonunan kadar veren bir marka olacağız.

Bomonti'nin 10. Yılı

10. Yılımızı Kutluyoruz

Kuruluşumuzun 10. yılını, hayallerimizi gerçekleştirerek tamamlamanın haklı gururu ve sevinci içerisindeyiz.

Bomonti Kalitesi

Kalite Uzun ve Zorlu Bir Süreçtir

Bizim kalite anlayışımız malzeme ile sınırlı değildir. Tasarımdan Ar-Ge'ye, satınalmadan üretim sürecine, satıştan satış sonrası hizmet faaliyetlerine kadar süren uzun ve zorlu bir süreçtir “KALİTE“


Online Katalog

Kataloglarımızı Online İnceleyebilirsiniz

Estetiği kullanışlı ayrıntılarla bir araya getiren, yeniliği özgünlükle buluşturan farklı stiller ile hayatınıza giriyor. Sadece bir yaşam odası değil, hayatınıza her gün yeni bir keyif katacak tasarımlarla tanışmak için içeriye buyurun.


Fuarlarımız

Katılımcı Olduğumuz Fuarlar

Fuarlar ile sizlerin beğenisine sunduğumuz en yeni koleksiyonlarımızın heyecanını paylaşmak ve siz değerli ziyaretçileri ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz.


Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimliğimiz, Rehberimiz..

Bomonti Kurumsal Kimlik Rehberi, ihtiyacımız olan yeni kullanım kurallarını ortaya koymaktadır. Bu çalışmayla amacımız, Bomonti logomuzun şirketimizin iletişimlerine katkı sağlamaktır.


İnsan Kaynakları

Bomonti Ailesi Genişlemeye Devam Ediyor

Bomonti, en değerli kaynağımızın insan olduğunu bilerek çalışanlarına mutlu olacakları ve kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunar.

Crown
TR EN