Bomonti

BLOG


" Mobilyalarınızı yenilemeniz için 4 neden! "

İşten eve döndüğünüzde elbette istediğiniz ilk şey arkanıza yaslanmak ve birkaç saat dinlenmektir. Eğer rahat bir koltuk takımı sahibi değilseniz bu durum çok da mümkün olmaz. Rahat ve konfor arıyorsanız mobilyalarınızı yenileme yoluna gidebilirsiniz. 

Devamı
" İşlevsellik mi? Dekoratif mi? "

İşlevsellik ve dekoratif bir bütündür. İşlevsel olmayan bir ürünün dekoratif olması tek başına  bir anlam ifade etmeyeceği gibi, dekoratif olmayan bir ürünün işlevsel olması da yeterli olmayacaktır. Bu sebeple herkes alacağı ürünün hem beklentileri doğrultusunda işe yarar olmasını hem de görsel açıdan estetik bir değerinin olmasını ister.

Devamı
" Dikdörtgen salon dekorasyonu nasıl yapılır? "

Dikdörtgen salonunuzu hem şık hem de işlevsel bir hale getirmenin inceliklerini merak ediyorsanız önerilerilerimize göz atabilirsiniz! Salonunuzu geniş ve daha kullanışlı bir hale getirmek istiyorsanız, mobilya seçerken L koltuk takımlarını tercih etmelisiniz. L koltuğu ferah bir alan yaratmak için duvarın uzun kenarına konumlandırabilirsiniz.

Devamı
" Bu senenin en çok tercih edilen koltuk renkleri "

Renk seçiminde oturma odasının başrolündeki koltuk takımlarını da unutmamalı ve uyumlu renk seçimlerinde bulunmalısınız. 2021’in dekorasyon trendlerine uymak istiyor, ama hangi renk koltuk takımı seçeceğinize karar veremiyorsanız, önerilerimize göz atabilirsiniz!

Devamı
" Farklı koltuk modülleriyle dekorasyon ipuçları "

Çarpıcı tasarımlara imza atan farklı modüller ile farklı yaşam stillerini evinizde yansıtabilirsiniz. Modüler koltuklar ile modern bir başlangıç yapmak istiyorsanız, önerilerimize göz atabilirsiniz.

Devamı
" 4 adımda mükemmel koltuk seçimi nasıl yapılır?"

Koltuk kakımı alacaksınız ama nasıl bir koltuk takımı alacağınız konusunda sorularınız mı var? Peki 4 adımda mükemmel koltuk takımı nasıl seçilir? Gelin birlikte inceleyelim.Koltuk takımı alırken boyutuna bakmak gerekir. Alacağınız mobilyaların evinize uyum sağlaması en önemli kurallardan birisidir.

Devamı1 -2 -3 -4 -5 -6

Crown
TR EN