Bomonti

EV DEKORASYONUNUN OLMAZSA OLMAZLARI

Ev dekorasyonunun olmazsa olmazları

Özenle dekore etmeyi planladığınız evinizin olmazsa olmazlarından biri koltuk takımıdır. Tüm anlarınıza eşlik edecek mobilyanızın koltuk rengine, kumaşına, fonksiyonelliğine, konfor ve tasarımına dikkat ederek, sizi iyi hissettirecek mobilya seçmek çok önemlidir.

Alpha Koltuk  bu isteklerinizi karşılar nitelikte üretilmiştir. İstediğiniz kumaş ve renk seçenekleriyle evinize hoş bir hava katabilirsiniz. Kol ve sırt hareket fonksiyonelliğiyle de size konforlu oturum keyfi sunar. Konsol bölümünde yerleştirilmiş ses sistemi, priz ve bardaklık güçlü tasarımıyla evinizin gözde parçası olarak yerini alacaktır.

Yemek odası takımı ev dekorasyonun olmazsa olmaz bir diğer parçasıdır. Koltuk takımıyla birlikte konumlandırıldığı zaman uyum sağlaması açısından daha bir dikkat ve özenle seçilmesi gereken mobilyaların başında gelir. Point Antrasit Yemek Odası Takımı antrasit renk ve ahşap detaylarının estetik uyumu görenleri kendine hayran bırakır.

Koltuk takımı ve yemek odası takımının tamamlayıcı bir diğer parçası dizi, film izlemekten keyif aldığınız televizyonunuzu yerleştirebileceğiniz tv üniteleridir. Point Antrasit TV Ünitesi  dekoratif objeler yerleştirebileceğiniz raf ve kitaplık tasarımıyla oturma odanıza şıklık katar.
Crown
TR EN