Bomonti

BLOG"Mobilya alırken nelere dikkat edilmeli?"

Yeni evlenmenin ve evini yenilemenin vermiş olduğu heyecanla tasarıma odaklanan birçok insan diğer özelliklerine önem vermedikleri için sonradan pişman olduklarını dile getiriyor. Yaptığınız seçimlerden pişman olmamanız için mobilya alırken nelere dikkat edilmeli?  Yazımıza bir göz atalım;.


devamı"Modern oturma odası dekorasyonu nasıl yapılır?"

Yaşam kalitenizi arttıracak modern bir oturma odası dekorasyonuna birkaç yenilikle rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Bu noktada doğru adımları atmak önemlidir.


devAMI"Tv ünitesi dekorasyon önerileri."

Tv ünitenizi oturma odanızla daha şık bir şekilde harmanlamak istiyorsanız bu fikirler işinize yarayabilir. İşte televizyon ünitesi dekorasyon önerileri: 


devamı"Yeni evlenecek çiftler için dekorasyon önerileri :"

Yeni evlenecek çiftler ev dekorasyonu, mobilya seçimi konusunda biraz heyecanlı ve stresli oluyorlar. Ama sıfırdan bir ev dekore etmek mevcut bir dekorasyonu yenilemekten çok daha kolay olacaktır.İşte size yardımcı olacağını düşündüğümüz bazı öneriler:


devAMI"2021 yılı dekorasyon renkleri."

Vaktinizin çoğunu evinizde geçirdiğiniz günlerde sürekli aynı renkleri görmek bir süre sonra sıkılmanıza neden olabilir. O halde yeni renk ve mobilyalarla evinizi yeniden dekore edebilirsiniz. Size yardımcı olacağını düşündüğümüz 2021 yılı dekorasyon renkleri ile dekore etmenin tam zamanı. 


devamı"Evinizde farklı renkleri kullanmanın ipuçları:"

Benliğimizi yansıttığımız yaşam alanımız da renklerin etkilerinden ve kullanım alanlarımızdan bahsedelim. Sarı bazen kırlardaki çiçeklerin yaprakların da, bazen güneşin parladığı sabahlarda karşımıza çıkar. Evimiz de de bu sıcak rengi daha verimli nasıl yansıtabiliriz işte size ipucu:


devAMI

 1 -2  -3 -4 -5 -6

Crown
TR EN