Bomonti

BLOG


"Oturma odasına özel koltuk seçimleri."

Hayatın akışı ve alışkanlıklara göre şekillenen oturma odaları, kimi için günün yorgunluğunu atıp dinlendiği, kimi için de misafirlerini ağırladığı fonksiyonel bir alandır. Farklı kullanım tercihlerine uygun oturma odasına özel koltuk seçimlerini sizin için derledik


devamı


"Ev dekorasyonunda fonksiyonel köşe koltuk :"

Mobilyalar evlerin havasını değiştiren ve odalara modernlik katan en önemli unsurlardandır.Özellikle küçük boyutlara sahip evlerde yarattığı ekstra alan imkanı ile daha düzgün ve derli toplu bir görünüm sunan köşe koltuk modelleri, uzun yıllar dayanıklılık sağlayan ve her beğeniye uygun tasarımları ile dikkatleri üzerine topluyor.


devamı


"Minimalist, ev dekorasyonu fikirleri:"

Sade, gösterişsiz, lüks, modern ya da sofistike bir görünümü elbette minimalizm odaklı dekorasyonda elde edebilirsiniz. Ama tüm bunların doğru uygulamalarla yapılması istediğiniz sonuçları vermektedir. Minimalist ev dekorasyonu yapmak istiyorsanız size iyi bir başlangıç noktası sağlayacak ipuçlarını yazımızda bulabilirsiniz.


devamı


"Dekorasyonda ahşap doğallığı"

Ahşap, dekorasyonda her dönemin modası olan ve en yaygın olarak tercih edilen materyaldir. Dekorasyona doğal bir hava katar ve sıcak bir ortam yaratır.Sade ve gösterişten uzak dokusuyla ahşap, tasarımda doğallığı ön planda tutanların ilk tercihidir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta; kullanılacak olan ahşabın tonunun ne olduğu ve hangi renklerle birlikte kullanıldığıdır.


devamı


"2021 pantone renklerini dekorasyonunuza yansıtın."

Canlılığın rengi sarı ile sakinliğin rengi griyi dekorasyonunuza yansıtmak istiyorsanız, önerilerimize göz atabilirsiniz.Pantone 2021’in iki renginden biri olan gri, modern ve dingin dekorasyonlarda oldukça fazla kullanılıyor.  


devamı


"Hayalinizdeki Evi Bomonti Life Mobilyalarıyla Tasarlayın"

Eğer sizde hayalinizdeki evi nasıl dekore edebileceğinize henüz karar veremediyseniz, dekorasyon önerilerimizi inceleyebilirsiniz! Yaşam alanını dekore etmeye başlamadan önce, nasıl bir ortam yaratmak istediğini belirlemelisiniz. Hem doğal hem de ferah bir hava oluşturmak istiyorsanız, renkleri doğru seçmelisiniz.


devamı

1 - 2 -3 -4 -5 -6

Crown
TR EN