Bomonti

ZARİF / GÖSTERİŞLİ TV ÜNİTELERİ

Zarif / Gösterişli TV Üniteleri


Tüm gün koltuğumuza uzanıp televizyonda dizi, film, belgesel izleyerek kendimize ayıracağımız anı iple çekeriz. Sevdiğimiz programları izlediğimiz televizyonumuz özenle dekore ettiğimiz oturma odamızın şık parçası olan TV ünitemizin içinde yer almalıdır.

Zevkinize hitap edecek tasarımları olan zarif ve gösterişli tv ünitesi modelleri ile evinize şıklık katabileceğiniz gibi teknolojik aletlerini düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Harmony Ceviz TV Ünitesi, ceviz ve bakır rengin uyumu canlı ve estetik hava katarken, kitaplık tasarımı ile modern bir etki yaratır. Çekmece fonksiyonuyla teknolojik aletlerini de düzenli bir şekilde muhafaza edebilme özelliğine sahip.Lexus Tv ünitesi, siyahın asil duruşunu tercih edecek olanlara mermer deseniyle çarpıcı bir şıklık katmalarını, kitaplıkta metal detaylı güçlü tasarımıyla adından çok söz ettir.Point Beyaz TV Ünitesi, rengiyle dekorasyona sadelik katarken, zarafetin ön planda olduğu ceviz ve beyazın uyumu ile doğru bir tercih olduğunu kanıtlar.


Crown
TR EN