Bomonti

BLOG


" Ev dekorasyonunda doğru aydınlatma kullanımı. "


Oturma odaları, yemek odaları, salonlar vaktimizi geçirdiğimiz yaşam alanlarıdır. Gözünüzü yormayacak aydınlatma seçmeye özen göstermelisiniz. Dekore edeceğiniz alanda doğru aydınlatma kullanarak ev dekorasyonunuza farklı bir hava da katabilirsiniz.


devamı


" Ev dekorasyonuna uygun halı nasıl seçilmelidir. "


Halı, ev dekorasyonunun tamamlayıcı bir parçasıdır, seçimi yapılırken asla hafife alınmamalıdır. Kullanılan alanın rengine ve boyutuna uygun olarak özenle seçilmelidir. Mobilyanız ile tarzınızı da ön plana çıkaracak uyumlu seçimler yapmanız önemlidir.

devamı


" Evinizde huzurlu hissetme rehberi. "


Eviniz dinlenip enerji toplayabileceğiniz, kendinize zaman ayırdığınız, sevdiklerinizle huzurlu anlar yaşayacağınız en sıcak ortamınızdır. Evinizin enerjisinin yüksek, modunuza uygun olması, kendinizi iyi hissetmeniz için çok önemli.devamı
" Ev dekorasyonunda aksesuarlar. "


Yaşadığınız evi huzurlu ve konforlu hale getirmek için zevkinize güvenerek dekore ettiniz, ama bir eksiklik olduğunu mu düşünüyorsunuz. Bu eksiklik şüphesiz evinizin tamamlayıcı parçası şık, göz alıcı dekoratif aksesuarlar.

devamı


" Evinizi olduğundan büyük gösterecek ipuçları. "


Huzurlu vakit geçirmek isteyeceğiniz yaşam alanınız küçükse bu durum sizi huzursuz edebilir. Evinizin geniş, ferah ve iç açıcı olmasını istersiniz. Fakat bunun için yeni bir eve mi taşınmalısınız? Hayır, birkaç ipucu ile evinizi olduğundan büyük gösterebilirsiniz.


devamı
" Yemek odası takımı nasıl konumlandırılmalı. "


Aile bireyleri ve misafirlerle yemek masası etrafında toplanıp yemek yiyip keyifli vakit geçirirsiniz. Bu nedenle yemek odası takımınızın konumlandırıldığı alanın da ferah olmasını ister, alana uygun seçimler yapmaya özen gösterirsiniz.

devamı

1  -2  -3 -4 -5 -6

Crown
TR EN