Bomonti

BLOG

" Köşe koltuk nasıl konumlandırılır? "

Seçtiğiniz köşe koltuk takımının kullanılan alanı daraltmadan dekore edilmesine dikkat edilmeli. Alan içerisinde düzeni bozmaması için dekorasyonda denge sağlanmalıdır.


devamı

" Sonbahardan ilham alan dekorasyon önerisi "

Bir geçiş dönemi olan sonbahar yazın o enerji yüksekliğinin ve hareketliliğin aksine yavaşlamanın ve yoğunluğun başladığı bir dönemdir. İşte bu noktada sonbahar temasında evinizin dekorasyonunu yapmanız, huzurlu bir şekilde sonbaharı karşılamak için iyi bir yöntem olacaktır.


devamı

" Ev dekorasyonunda sehpa "

Son derece dikkatli özenle hayal ettiğiniz ev dekorasyonunuzu şık ve göz alıcı seçimlerle yaptınız. Ancak dekorasyonda tamamlayıcı parçalara ihtiyaç olduğunu düşünüyorsunuz. Bunlardan birisi evinizin yardımcı parçası sehpalar.


devamı

" Oturma odasında renklerin uyumu. "

Oturma odası dekorasyonu yaparken renkleri nasıl uyumlu bir şekilde kullanacağınızla ilgili bir kabiliyete sahip olmanıza gerek yoktur. Oturma odanızda dengeli dekorasyon için renklerin uyumunu bilmeniz ve en iyi şekilde kullanmanız gerekir.


devamı

" Okuma köşeleri dekorasyon önerileri "

Kitap okumak için kendinize zaman ayırmayı alışkanlık haline getirmişseniz bu zamanı en kaliteli şekilde geçirmek istersiniz. Okuma köşeleri bu zamanı geçireceğiniz kendinizle başbaşa kalacağınız özel alanlardır.


devamı

"Evde fotoğraf çekimi köşeleri."

Kendimizi huzurlu rahat hissettiğimiz yaşam alanımızda, neden kendimize fotoğraf çektim köşeleri yaratmayalım? 3 farklı stille fotoğraf çekim köşesi oluşturalım.


devamı

1 -2 -3 -4 -5 -6

Crown
TR EN